X
تبلیغات
بو علی سینا - سیاسی

بو علی سینا

(علمی-سیاسی-فرهنگی-آموزشی-خبری)

سیاسی

اسامي کانديداهاي مطرح مجلس هشتم

(به تفکيک شهر و گرايش سياسي)

انتخابات

با ثبت نام هزاران کانديدا براي شرکت در رقابت هاي انتخاباتي، آنچه بيش از هر چيزي جلب توجه مي کند ، حضور چهره هاي سرشناس ملي و منطقه اي در اين دوره از انتخابات است.

 

استان اردبيل

«اردبيل ، نمين و نير»

1.ولي آذروش (نماينده فعلي مجلس ، اصلاح طلب)

2علي محمد غريباني(اصلاح طلبان)

.3.جواد صبور (فرماندار مستعفي اردبيل.اصولگرا)

4.ودود محمدي (بخشدار مستعفي سرعين)

5.بابانژاد (بخشدار مستعفي شهر نير)

6.سيد مهدي جوادي (اعتماد ملي)

7.ابراهيم محمدي خلفلو (مدير کل مستعفي تعزيرات حکومت استان )

8.قاسم محمدي(مشاور مدير عامل بانک کشاورزي ، منفرد)

9.نورالدين پيرموذن (نماينده فعلي مجلس.فراکسيون اقليت)

10.حسن نوعي اقدم ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

11.مالک رضايي

12.مهنازآذرنيا (اعتماد ملي)

13.کمال الدين پيرموذن(شهردار سابق،اصلاح طلبان)

«خلخال و کوثر»

1.سيد غني نظري(معاون فرهنگي مستعفي اداره کل ارشاد استان ، منفرد)

2.مهرانگيز مروتي (نماينده فعلي مجلس)

3.عزيزي(مديرکل سابق هلال احمر استان ، اصولگرا)

4.داداشي (اعتماد ملي)

5.سيد حامد مدني(فرماندار سابق نقده)

«گرمي و دشت مغان»

1.ولي اسماعيلي(اصولگرا)

2.ناصر نصيري(نماينده فعلي مجلس ،کانديداي اصلاح طلبان)

3.حسن نيکنام (بازنشسته سپاه ، اصولگرا)

4.مير قسمت موسوي

«پارس آباد ، بيله سوار»

1.سليمان فهيمي گيگلو (نماينده فعلي مجلس)

2.حبيب برومند

«مشکين شهر»

1.ولي ملکي (نماينده فعلي مجلس)

2.سليمان وظيفه(بازنشسته سپاه ، جبهه متحد)

3.خليل آقايي (اعتماد ملي)

استان آذربايجان شرقي

«تبريز ، اسکو و آذر شهر »

1.اکبر اعلمي ( نماينده فعلي مجلس)

2.رضا عبادي (رييس سازمان ميراث فرهنگي استان ، جبهه دوم خرداد)

3.محمدعلي سبحان اللهي (استاندار سابق آذربايجان شرقي ، جبهه دوم خرداد)

4.فريدون درويش زاده (معاون وزير مسکن و شهرسازي دولت خاتمي ، جبهه دوم خرداد)

5.دکتر متفکر آزاد (رييس دانشگاه تربيت معلم آذربايجان ، اصولگرا)

6.غلامرضا شافعي ( وزير صنايع دولت خاتمي ، جبهه دوم خرداد)

7.رسول جليل زاده ( نماينده ولي فقيه در سپاه استان )

8.رضا رحماني (نماينده فعلي مجلس)

9.کريم عابدي ( معاون سابق سياسي - امنيتي استانداري آذربايجان، مشارکت)

10.عشرت شايق ( نماينده فعلي مجلس )

11.سرهنگ برپور (فرمانده سابق سپاه تبريز ، کانديداي جبهه متحد)

12.محمد حسين فرهنگي ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

13.سيد محمدرضا ميرتاج الديني ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد )

14.سيد وحيد پيمان (روزنامه نگار)

15.مجيد باقرپور ( مديرعامل مستعفي بانک ملت استان )

16.حجه الاسلام حميد صبري

17.دکتر لواساني ( عضو شوراي شهر تبريز)

18.ايوب بني نصرت(قهرمان ملي کشتي )

19.دکتر منادي (دانشگاهي)

20.شکور اکبر نژاد(رئيس شوراي شهر دوم تبريز )

21.پرويزي (پزشک)

22.جبارزاده (نماينده فعلي مجلس)

23.دکتر نجفي(معاون مستعفي آموزش و پرورش )

«مراغه و عجب شير»

1.سيد مصطفي سيد هاشمي(نماينده فعلي مجلس)

2.مهدي دواتگري (قاضي ، اصولگرا)

3.علي باقر پورآذريان (وکيل دادگستري)

4.رضا قنادي(وکيل دادگستري)

5.حميدي(مدير اداره راه استان)

6.مهندس سلام الله زاده ( حاميان دولت)

7.مهندس فياضي(جبهه دوم خرداد)

8.مهندس خباره ( اصولگرا)

9.خانم نازليان ( حزب همبستگي)

«ميانه»

1.سيد حسين هاشمي(نماينده فعلي مجلس)

2.سيد بهلول حسيني(نماينده فعلي مجلس)

3.دکتر فرمند (معاون پارلماني سابق دانشگاه آزاد)

4.مهندس حاج اصغري

5.مهدي اسماعيلي (دبير آموزش و پرورش ،اصولگرا)

6.حجه الاسلام نور محمدي(رئيس دادگستري هشترو د ، اصولگرا)

7.عارفي(قائم مقام سابق مخابرات استان)

8.دکتر محمد علي مددي (رئيس شوراي شهر ، منفرد)

«شبستر»

1.فيروز پور محمد (عضو شوراي شهر صوفيان ، اصولگرا)

2.کريم غياثي مرادي(نماينده فعلي مجلس)

3.علي سروش(بازنشسته کادر علمي ارتش)

4.دکتر لک(رئيس سابق دانشگاه آزاد شبستر)

5.مهندس صديق (مدير کل راه و ترابري استان تهران)

6.نصيبي(مدير حراست پتروشيمي تبريز ، حاميان دولت)

7.دکتر حسن زاده(پزشک)

8.جمشيدصفلو(بخشدار سابق بستان آباد ، کانديداي ادوار گذشته)

9.محمدي(کارشناس اداره کشاورزي اروميه ، کانديداي ادوار گذشته)

10.عليرضا کريمي(بخشدار سابق تيکمه داش ، اصلاح طلب)

11.بلال دهقان ( دبير ، اصولگرا)

12.مطهري کوزه کنان (رئيس ستاد انتخاباتي احمدي نژاد در شبستر ، حاميان دولت)

13.خيرالله عسگر پور(مدير حراست دانشگاه ازاد شبستر، اصولگرا)

14.دکتر وحداني (کانديداي ادوار گذشته مجلس)

15.- عطاالله هاشمي (عضوشوراي مرکزي خانه کشاورز ايران ، اصلاح طلب)

16.دکتربناه بور (کانديداي ادوار گذشته مجلس)

17.عليلو (کانديداي ادوار گذشته مجلس)

18.رسول واعظ (رييس کميته امداد)

19.امير مصباحي شبستري (معاون جهاد کشاورزي شهرستان وعضو شوراي شبستر)

20.دکترامين نوروزي (عضو شوراي شبستر)

21.مهندس عدلي (کارشناس بنياد مسکن شبستر)

22.دکتر امين لو (نماينده اسبق شهرستان مديرکل درمان وزارت بهداشت)

23.دکتر محمد مجتهد شبستري 

24.مرتضي آهنگر

25.داوود نبي محمدي (دبير)

26.محمد سلطاني (رئيس سابق بانک ملي صوفيان)

27.رحمان ارشدي (فرماندار سابق اسکو )

28.دکتر صاحبي (رئيس دانشگاه آزاد واحد صوفيان ، کانديداي ادوار گذشته )

«هشترودو چاراويماق»

1.غفار اسماعيلي(نماينده فعلي مجلس، جبهه متحد)

2.دکتر اکبر صادقي(دانشگاهي ، حاميان دولت)

3.محبوب حضرتي (اعتماد ملي)

4.وحيد محمودي

5.شيري7.عبداللهي

6.موحدي

7.لطف الله پور

«کليبر »

1.ارسلان فتحي پور (نماينده فعلي مجلس، اصولگرا)

2.مهندس مرتضي اکبرپور (معاون ستاد حوادث غير مترقبه وزارت کشور، اصولگرا)

3.قليزاده ( نماينده دوره ششم مجلس)

«اهر»

1.مهندس عباس فلاح(سرتيپ سپاه.استاد دانشگاه. اصولگرا)

 2.مهندس خواجه اي (استاد دانشگاه)

 3.معماري (نماينده 3 دوره مجلس)

 4.ولي الله ديني (نماينده فعلي)

 

استان آذربايجان غربي

« اروميه »

1.رضا محبوبي(مدير کل سابق در استانداري آذربايجان غربي ، اصولگرايان )

2. بيت الله جعفري (نماينده ادوار قبلي مجلس ، اصولگرايان)

3. جواد جهانگيرزاده ( نماينده فعلي مجلس)

4.فرامرز فتح نژاد ( مسئول سابق دفتر حفاظت منافع ايران در آمريکا ، اصولگرايان)

5.محمد صادق فتح اللهي (عضو سابق شوراي شهر ، اصولگرايان)

6.اسدالله لطف عطا (مدير کل سابق اوقاف ، فرماندار اسبق اروميه ، اصلاح طلبان)

7.ملارضا عبدالله زاده (روحاني اهل سنت)

8.راضيه پور حيدر (مسئول حوزه عليميه خواهران اروميه ، اصولگرايان)

9.شهربانو امامي (نماينده دوره هاي پنجم و ششم مجلس ، کانديداي اصلاح طلبان )

10.عباس خورشيدي (معاون سابق سياسي و امنيتي استاندار آذربايجان غربي ، کانديد اصلاح طلبان)

11.جواد آقا زاده (رئيس سابق دانشگاه علوم پزشکي آذربايجان غربي )

12. عبد الرحمان نقشين ( رئيس سابق آموزش و پرورش شهرستان)

13.سيد ذاکر(قاضي ، اصولگرايان )

14.محمد علي آقايي ( رييس سابق همياري شهرداري هاي آذربايجان غربي ، اصولگرايان )

15.مجيد اسم حسيني ( معاون دانشکده علوم دانشگاه اروميه ، اصلاح طلبان )

16.خانم مدرسي ( استاد دانشگاه ، اصلاح طلبان )

17.عادل ناصري ( معاون فرمانداري اشنويه )

18.سراج الدين الهي ( وکيل)

19. مسعود پزشکيان ( وزير بهداشت دولت خاتمي ، جبهه دوم خرداد)

«مياندوآب»

1.جهانبخش محبي نيا(نماينده فعلي مجلس)

2.اسدالله تابع(نماينده فعلي مجلس)

3.محسن راثي (نماينده ادوار گذشته ، اصلاح طلب)

 

استان اصفهان

«اصفهان»

1.حميد رضا فولادگر (نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)

2.حسن کامران دستجردي (نماينده فعلي مجلس ، منفرد)

3.حجه الاسلام صالحيان (رئيس دفتر نمايندگي شوراي سياست گذاري ائمه جمعه ، جبهه متحد)

4.خانم سليحي (اصولگرا)

5.مدنيان (رئيس سابق آموزش و پرورش استان ، جبهه دوم خرداد)

6.خانم پيشگاهي فرد (اعتدال و توسعه)

7.محمد تقي رهبر(نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)

8.مبلغ(معاون سياسي وزارت کشور دولت قبل ، جبهه دوم خرداد)

9.حجتي ( مدير کل سابق جهاد کشاورزي ، مشارکت)

10.مقتدايي(مجري شبکه تلويزيوني اصفهان ، حاميان دولت)

11.حسين آذين(معاون مستعفي سياسي امنيتي استانداري ، حاميان دولت)

12. سيد مهدي ابطحي(رئيس ح.زه هاي علميه منطقه 4 کشور، جبهه متحد)

13.دکتر نصر اصفهاني ( دانشگاهي ، پيروان خط امام و رهبري )

14.تاج الدين (جبهه دوم خرداد)

15.خانم مصوري منش(نماينده دوره ششم مجلس ، مشارکت)

16..علي نصر اصفهاني(پاسدار بازنشسته ، حاميان دولت)

17.کريم شهرزاد(نماينده ادوار گذشته مجلس)

18.حسين استکي(نماينده فعلي مجلس)

19.خانم اخوان بيطرف(نماينده فعلي مجلس)

20.ملک پور (جبهه دوم خرداد)

21. سيد محمود تاجزاده (دبير کميسيون فرهنگي ، منفرد)

22.نوارچيان (بازنشسته سپاه ، اصولگرا)

23.شريعتي (دانشگاهي ، مشارکت)

24.دکتر تقي انصاري (بازنشسته سپاه)

25.سيد محمود حسيني(استاندار سابق ، مشارکت)

«نطنز و قمصر»

1. قدرت الله عليزاده

2.مسعود کريمپور

3.علي باغبانيان (نماينده فعلي)

4.کوروش رادفر ( کانديداي اصلاح طلبان)

5.حسين خادمي (کارمند فعلي مجلس ، اعتماد ملي)

«برخوار و ميمه»

1.سيد محمود حسيني دولت آبادي ( نماينده فعلي ، حاميان دولت)

2.ابوالفضل عرب زاده (دانشگاهي، اصولگرا)

3.محمدرضا ناصري (اصولگرايان)

4.محمدي(نماينده ادوار گذشته مجلس ، جبهه دوم خرداد)

5. مهدي ناصري(داماد آقاي شوشتري )

6.غضنفري(فرماندار سابق ، جبهه دوم خرداد)

7.عباس بابايي ( معاون سابق آموزش و پرورش ، اصولگرا)

8.رضاعلي نوروزي(رايحه خوش خدمت)

«خميني شهر»

1.سيد محمود ابطحي(نماينده فعلي مجلس)

2.مهندس خدايي(جبهه دوم خرداد)

3.جواد ابطحي (رئيس سابق هئيت نظارت شوراي نگهبان)

4.حجه الاسلام موسوي(عضو سابق شوراي شهر، اصولگرا)

5.مصطفي ميردامادي(برادر امام جمعه ، جبهه دوم خرداد)

«شهرضا و سميرم سفلي»

1خدادي(عضو پيشين شوراي شهر)

2.عوض حيدر پور شهرضايي(نماينده فعلي مجلس)

3.رمضانپور(نماينده دوره ششم مجلس شوراي اسلامي)

4.عليرضا سلطاني(دانشگاهي)

5.کميل طيبي (دانشگاهي)

«سميرم»

1.علي افشاري(نماينده فعلي مجلس)

2.جعفري(کانديداي ادوار گذشته مجلس ، اصولگرا)

«لنجان»

1.علي محمد نمازي(مدير آموزش و پرورش ، اصلاح طلبان)

2. بهرامي(مدير کل مستعفي سياسي امنيتي استانداري ، حاميان دولت )

«مبارکه»

1.سيد محمد جعفر سادات موسوي (نماينده فعلي مجلس)

2.بهرامي(نماينده ادوار گذشته ، اصلاح طلبان)

3.کاظم يزداني (اصولگرا،دانشگاهي)

«گلپايگان و خوانسار »

1.منصور ياوري (نماينده فعلي مجلس)

2.سميعيان(جانشين سابق فرماندهي سپاه استان)

3.حجه الاسلام نکونام(مشاور عالي قوه قضاييه)

«فريدن و فريدون شهر»

1.بهمن محمدي(نماينده فعلي مجلس)

2.ناصري(پاسدار بازنشسته ، حاميان دولت)

3. کيان ارثي(نماينده ادوار گذشته مجلس از فريدن ، اعتماد ملي)

4.شريعتي (فرماندار سابق فريدن ، جبهه دوم خرداد)

5.عليرضا يزداني (مدير کميته امداد ، اصولگرا)

«فلاورجان»

1.حبيب الله اسماعيل زاده (نماينده فعلي مجلس)

2.بهرامي(مدير کل مستعفي سياسي امنيتي استان)

3.حجه الاسلام سيد ناصر موسوي لارگاني

«نائين»

1.حسين حسني(نماينده فعلي مجلس)

2.مهندس شايسته

3.رضوي(نماينده ادوار گذشته ، جبه دوم خرداد)

«کاشان»

1.اصغر گرانمايه پور(نماينده فعلي مجلس)

2.دکتر توفيقي(کانديداي اصلاح طلبان)

3.دکتر زارع (رئيس دانشگاه علوم پزشکي کاشان)

4.حسن فدايي

«اردستان»

1.سيد مصطفي طباطبايي (نماينده فعلي مجلس)

 

استان ايلام

«ايلام»

1.فريدون همتي (نماينده غعلي مجلس، اصولگرا)

2.دکتر قنبري ( نماينده فعلي مجلس، اصلاح طلب)

3.علي عسگر احمدي (مدير کل سابق آموزش و پرورش )

4.علي اکبر بسطامي (مدير کل مستعفي کميته امداد )

5.يزدان بخش شريفي(مدير کل اجتماعي مستعفي استانداري، حاميان دولت)

6.علي حسين باباييان (معاون مستعفي آموزش و پرورش شيروان و چرداول، اصولگرا)

 

استان بوشهر

«بوشهر وگناوه و ديلم»

1.اسماعيل تبادار ( استاندار سابق بوشهر ، کانديداي جريان اصلاحات )

2.قائد زاده (فرماندار سابق بوشهر ، کانديداي جريان اصلاحات)

3.دشتي زاده

4.شکرالله عطارزاده ( نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت )

5.جميري( مسئول سابق هيئت نظارت استان )

6.جمهيري ( معاون سازمان مديريت و برنامه ريزي استان )

7.يونس خسروواني

«دشتستان »

1. سيد عبد المجيد شجاع ( نماينده فعلي مجلس)

2.جوانشير کدخداپور(اصلاح طلبان)

3. حشمت الله جعفري

4.محمد قلعه گلابي

5.اپوب پاپري ( شهردار سابق برازجان )

6.مهدي يوسفي ( دانشگاهي )

7.محمد رضا ايرج زاده ( رييس آموزشکده فني و حرفه اي در بوشهر )

8.غلامرضا اسکندري (رييس سابق بانک سپه استان ، جبهه متحد )

«دشتي و تنگستان »

1.علوي نژاد ( مدير کل مستعفي توسعه منابع انساني وزارت کشور )

2.سيد محمد مهدي پور فاطمي ( نماينده فعلي مجلس )

3.عبدالصمد دولاح (حاميان دولت )

4.حجت الاسلام نمازي (عضو خبرگان رهبري ، حاميان دولت )

5.ماشاالله حيدر زاده ( دبير حزب همبستگي )

6.زماني (کانديد اصلاح طلبان )

7. شهرياري ( معاون سابق وزير امور اقتصادي و دارايي ، جبهه متحد )

8. دکتر غلامرضا نادري زاده

«دير و کنگان»

1.عبدالحسين اکسير ( فرمانده سابق دشتستان ، کانديداي اصلاح طلبان )

2.حسين کنگاني (کانديداي اصلاح طليان)

3.قيصر صالحي(نماينده فعلي مجلس)

4.اسدالله علمداري

5.عبدالله حاجياني (نماينده دوره ششم مجلس)

6.علي کرمي(کانديداي اصلاح طليان)

7.عسگر جلاليان(جبهه متحد )

8.موسي احمدي(حاميان دولت )

9.کامبيز يوسفي(فرمانده سابق جم ، کانديداي اصولگرايي)

 

استان تهران

«تهران ،ري ، شميرانات و اسلامشهر»

1.علي لاريجاني(دبير مستعفي شوراي عالي امنيت ملي)

2.دکتر علي اکبر ولايتي(وزير اسبق وزارت خارجه)

3.سيد مهدي طباطبايي (نماينده فعلي مجلس)

4.حسن روحاني ( دبير سابق شوراي عالي امنيت ملي)

5. سيد محمد مير محمدي (نماينده فعلي مجلس از قم)

6.اسماعيل گرامي مقدم (نماينده فعلي مجلس از بجنورد ، حزب اعتماد ملي)

.7.دکتر مظاهري(معاون دانشگاه آزاد ، فرزند آيت الله مظاهري)

8.عليرضا محجوب(نماينده فعلي مجلس ، خانه کارگر)

9.سهيلا جلودارزاده(نماينده فعلي مجلس ، خانه کارگر)

10.رضا طلايي نيک (نماينده فعلي مجلس از کبودر آهنگ)

11.محمد خوش چهره (نماينده فعلي مجلس،اصولگرايان مستقل)

12.سيد حسن شجاعي کياسري(نماينده فعلي مجلس از ساري، اصولگرايان مستقل)

13.محمود محمدي(نماينده فعلي مجلس از آباده ، اصولگرايان مستقل)

14.سعيد ابوطالب (نماينده فعلي مجلس،اصولگرايان مستقل)

15.مرتضي حاجي(کانديداي کارگزاران)

16..محمد شريعتمداري(وزير اسبق بازرگاني)

17.محمدعلي نظري مهر(کارشناس ارشد ترافيک ، از مديران پيشين وزارت راه ، اصولگرا)

18. حجت الاسلام مسلم اکبري (مشاور کميسيون امنيت ملي)

19.حسن غفوري فرد(نماينده فعلي مجلس ، جمعيت وفاداران)

20.اسدالله بادامچيان(موتلفه اسلامي)

21.معصومه رضايي (جمعيت زنان اصولگرا)

22.اسحاق جهانگيري(کانديداي کارگزاران)

23.سيد محمود دعايي(کانديداي کارگزاران)

24.حبيب الله بيطرف(کانديداي کارگزاران)

25.رسول منتجب‌نيا (کانديداي حزب اعتماد ملي)

26.جواد اطاعت(کانديداي حزب اعتماد ملي)

27.محسن کوهکن(نماينده فعلي مجلس ، کانديداي جامعه اسلامي نمايندگان ادوار )

28.عيسي عليزاده (دانشگاهي ، حاميان دولت)

29.امير رضا خادم(نماينده فعلي مجلس ، اصحاب فرهنگ و رسانه)

30.يحيي آل اسحاق(موتلفه اسلامي)

31.32.رضا حجتي (کانديداي حزب اعتماد ملي)

33.فاطمه گودرزي (کانديداي حزب اعتماد ملي)

34.رضا قاسمي( حقوق دان)

35.ابراهيم اميني (کانديداي حزب اعتماد ملي)

36.محمدجواد حق ‌شناس (کانديداي حزب اعتماد ملي)

37.محمد قمي (نماينده فعلي مجلس از پاکدشت ، اعتماد ملي)

38.علي عسگري(رئيس سابق سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران)

39.محمد رضا باهنر (نماينده فعلي مجلس ، کانديد جامعه اسلامي نمايندگان ادوار)

40.محمد مهدي حيدريان(معاونت سينمايي سابق وزارت ارشاد، اصحاب فرهنگ و رسانه)

41.دکتر علي آيينه ساز(کانديداي دانشگاهيان)

44.مجيد انصاري(کانديداي کارگزاران)

41. مسعود زريبافان (رايحه خوش خدمت)

42..خانم سقطي (کانديداي اعتماد ملي)

43.حسن بلخاري(کانديداي دوره هفتم مجلس ، اصولگرا)

44.علي منتظري(رئيس سابق جهاد دانشگاهي)

47.فاطمه فرهنگخواه(کانديداي دوره ششم مجلس)

48.پرويز سروري (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

49.مجتبي رحماندوست ( اصحاب فرهنگ و رسانه )

50.ابوالفضل شكوري (کانديداي حزب اعتماد ملي)

51. شکور اميدي(پزشک)

52.محمدرضا راه ‌چمني (کانديداي حزب اعتماد ملي)

53.مرتضي الويري (کانديداي حزب اعتماد ملي)

54.محمدرضا عباسي فر (کانديداي حزب اعتماد ملي)

55.اسماعيل اكبري (کانديداي حزب اعتماد ملي)

56.الياس نادران(نماينده فعلي مجلس)

57.غلامرضا مصباحي مقدم(نماينده فعلي مجلس، سخنگوي جامعه روحانيت)

58 .احمد برومند(مسئولان سابق آموزش وپرورش،عموزاده دکتر احمدي نژاد)

59.مجتبي مشيري ( اصحاب فرهنگ و رسانه )

60. علي ذبيحي ( حاميان دولت)

61.مهندس ميريان(جامعه مهندسين)

62.اميرعلي اميري(جبهه اتحاد ملي)

63.لطف الله فروزنده(جمعيت ايثارگران)

64.محمد علي رامين(رايحه خوش خدمت)

65.حسين عبده( کارگزاران)

66.مريم بهروزي(جامعه زينب)

67. مرضيه وحيد دستجردي(جمعيت زنان اصولگرا)

68.دکتر علي مطهري(فرزند علامه شهيد مرتضي مطهري)

69.عباسعلي اختري(نماينده فعلي مجلس)

.7.عماد آبشناس ( نهاد هاي مردمي )

71-سيد شهاب الدين صدر (جبهه متحد)

72- عليرضا زاکاني (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

73.ناهيد پاپيان(زنان اصولگرا)

74.طاهره رحيمي(زنان اصولگرا)

75.لاله افتخاري(زنان اصولگرا)

76.شاکري(زنان اصولگرا)

77.نفيسه فياض بخش(زنان اصولگرا)

78.الهيان(زنان اصولگرا)

79.توران ولي مراد (زنان اصولگرا)

80.محمد باقر نوبخت(اعتدال و توسعه)

81.حسين مظفر(نماينده فعلي مجلس)

82.عليرضا سجادپور(سينماگر،رايحه خوش خدمت)

83.محمدرضا مرندي(دانشگاهي ، اصولگرا)

84.الهام امين زاده(نماينده فعلي مجلس)

85.دکتر سعيد صادقي(پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)

86. مرجان شيخ الاسلام ( اصحاب فرهنگ و رسانه )

87.مهدي محمد نبي (دبير کل فدراسيون فوتبال)

88.داريوش کاردان ( اصحاب فرهنگ و رسانه )

89.حجه الاسلام عبدالمقيم ناصحي(عضو اللبدل شوراي شهر تهران)

90.صادق وکيل پور(کانديداي مياندوره اي مجلس هفتم در تهران)

91.عباس کريمي (رئيس دانشکده حقوق دانشگاه تهران ، اصولگرا)

92.روح الله مصباح مهر (معاون پارلماني سازمان بازرسي کل کشور ، اصولگرا)

93.عادل آذر (نماينده فعلي مجلس،جبهه اتحاد ملي)

94.سيد محمد صفي زاده (مدير مسئول نشريات ابرار ، اصولگرا)

95.فاطمه کروبي (اعتماد ملي)

96.دکتر مير محمد صادقي (حقوقدان ، سخنگوي پيشين قوه قضاييه )

97.دکتر طوبي کرماني (مدير کل پيشين سازمان فرهنگ و ارتباطات، اصولگرا)

98.طه عبد خدايي (معاون پيشين پارلماني سازمان فرهنگ و ارتباطات)

99.دکتر آقاميري ( معاون دانشگاه شهيد بهشتي)

100.علي شکوهي (توسعه ايران اسلامي)

101.حسين کنعاني مقدم ( حزب سبز)

102.سيد تقي پوربخش (مديرعامل موسسه رسالت)

103.حجه الاسلام رسول جعفريان (اصحاب رهنگ و رسانه )

104.محمد صادق کوشکي

105.بيژن نوباوه (خبرنگار،حاميان دولت)

106.مسعود سلطاني فر (کانديداي حزب اعتماد ملي)

107.حسن محبتي( اصولگرا)

108.مير حميدرضا قريشي ( پاسدار)

109.رضا رياحي ( مدير در بنياد شهيد ، اصولگرا)

110.اکبر صادقي هشترودي (دانشگاهي ، اصولگرا)

111.محمد علي روشن ( روزنامه نگار)

112. محمد جواد نيکفر(پزشک ، اصولگرا)

113.سيف الله داد (اصحاب فرهنگ و رسانه )

«کرج »

1. علي اصغرشفيعي خورشيدي (دادستان سابق کرج )

2. عباسعلي اللهياري ( نماينده فعلي مجلس از کرمانشاه)

3.عزيز اکبريان (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)

4. نادر ايزد بين (پزشک عمومي ، منفرد)

5.حجه الاسلام ذاکري(جامعه روحانيت)

6.رشيد جلالي جعفري(نماينده فعلي مجلس)

7.پريدخت اشکوري

8 .فاطمه آجرلو حاميان دولت )

9.سيد علي مير باقري(مدير کل سابق وزارت کشور )

10.رضا خلج اميري (مدير بيمارستان قائم ، منفرد)

11.عبدالله اميري (روزنامه نگار)

12.شهبازي (فرماندار سابق ، اصلاح طلب)

13.دکتر عطايي ( معاون سابق فرمانداري کرج ، اصولگرا)

14.محمد حسين خليلي اردکاني (اصلاح طلب)

15.بهرام آجرلو ( دانشگاهي)

«شهريار»

1.ابوالفضل کلهر(نماينده فعلي مجلس )

2.گل محمد الياسي ( نماينده فعلي مجلس ا ز ورزقان)

3.رضا توکلي

«دماوند و فيروزکوه»

1. محمد رضا مصباح (حقوقدان و داديار ديوان محاسبات کشور، اصولگرا )

2. قاسم جواد زاده (بازنشسته سپاه )

3. مصطفي خانزادي(نماينده دوره ششم مجلس،جبهه دوم خرداد)

4. دکتر رامين (چشم پزشک،جبهه دوم خرداد)

5.حجه الاسلام محمد ابراهيم سراج ( رئيس دفتر فرهنگ اسلامي دانشگاه ازاد اسلامي فيروزکوه)

6.صفري ( شهردار سابق دماوند)

7.يد الله سراج

8.مير قربان حسيني

«ساوجبلاغ و طالقان»

1.محمد حسين نژاد فلاح (نماينده فعلي مجلس)

2.علي ساسان نژاد (پاسدار بازنشسته ، رايحه خوش خدمت)

3.علي فيروز گاه ( رئيس تربيت بدنب فعلي کرج)

4.حسيني ( فرماندار سابق ساوجبلاغ ، جبهه دوم خرداد)

5.ايرج چگيني (شهردار سابق مناطق 8 و 11 تهران ، اصولگرا)

6.مصطفي حسيني پناهنده (مشاور وزير و مدير کل اسبق وزارت راه)

7.مهندس قدمي (مدي کل آب جهاد کشاورزي)

8.دکتر جواد چپردار (اصولگرا)

9.جعفر گلباز (نماينده ادوار گذشته )

«ورامين »

1.حسين نوش آبادي(نماينده فعلي مجلس)

2.تاجيک (پاسدار بازنشسته سپاه ، اصولگرا)

3.محمد رضا فرجي(کارمند مجلس شوراي اسلامي)

4. سيد حسين نقوي (مدير کل سابق در آموزش و پرورش)

استان چهارمحال بختياري

«شهرکرد»

1.صفدر حسيني (کانديداي کارگزاران)

2.مرتضي تمدن (نماينده فعلي مجلس)

3.دکتر سليمي (بازنشسته سپاه ، حاميان دولت)

4.نصراله ترابي (معاون سابق سياسي استانداري _ اصلاح طلبان)

5.حسن كريميان (اعتمادملي)

6.مرتضي رييسي (اصولگرا)

7.دكترشمسي پور (اصولگرا)

8.دكتر خليلي (اصولگرا)

9.علي مبيني

10.دکتر رحمت الله حسيني دهکردي (اصولگرا)

11.علي دهکردي ( بازيگر)

12.پروانه کمالي دهکردي ( منفرد)

«لردگان »

1.زادعلي خليل طهماسبي (نماينده فعلي مجلس)

2.دکتر جليلي(پاسدار بازنشسته ، موتلفه)

«بروجن»

1.غلامرضا ميرزايي(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.ميرزا کوچکي(نماينده دوره ششم ، مشارکت)

3.مهندس قيصر روستا(اصولگرا)

«اردل و فارسان»

1.سيد قباد مرتضوي (نماينده فعلي مجلس)

2.حيدري(معاون آموزش و پرورش استان ، حاميان دولت)

3.علي قنبري

4.عليرضا خليلي

5.اسکندر شهبازي

6.سياوش غيبي پور

7.سجاد معين

8.محمد مراد رئيسي

 

استان خراسان رضوي

«مشهد و کلات »

1.دکترغلام حسن دلاور ( عضو سابق شوراي شهر اسلامي مشهد،دانشگاهي)

2.دکتر رحماني فضلي (معاون سابق شوراي عالي امنيت ملي)

3.حجه الاسلام دکتر سيد محمودمدني(نماينده فعلي مجلس از گناباد)

4.دکتر حسين دعايي (جبهه متحد)

5.جواد کريمي ( فرمانده سابق بسيج خراسان رضوي ، حاميان دولت)

6.امير خوراکيان ( مسئول تبليغات اسلامي آستان قدس رضوي )

7.محمد عظيمي ( نماينده دوره پنجم از چناران)

8.علي ظفرزاده (کانديداي اصلاح طلبان)

9.غلام حسين تکفلي( نماينده دوره ششم )

10.علي صالح آبادي ( حزب همبستگي )

11.محمد صادق جوادي حصاري ( اعتماد ملي )

12.علي فريدوني (مشارکت)

13.حسن رسولي ( استاندار سابق خراسان رضوي)

14.نيره صبوري(نوه آيت الله شيرازي امام جمعه سابق مشهد)

15.امام وردي ( کانديداي دوره هفتم از مشهد)

16.تقي زاده خامسي ( کانديد شوراي شهر سوم ،کانديداي اصلاح طلبان(

17. بتول گندمي ( حزب مشارکت)

18.ولي الله افخمي (کارگزاران)

19.حجه الاسلام نهاونديان(تحول خواه)

20.حجه الاسلام علي عسگري (نماينده فعلي مشهد)

21.جواد آرين منش (نماينده فعلي مشهد ، موتلفه)

22.عفت شريعتي(نماينده فعلي مشهد)

23.حسين آفريده ( نماينده فعلي شيروان ، کانديداي اصلاح طلبان )

24.مهندس اميني(استاندار سابق سيستان و بلوچستان)

25.دکتر صاحبي(کانديداي دوره هفتم مجلس)

26-.اميرحسين قاضي زاده(کانديداي حاميان دولت)

27.شهناز رمارم (مشارکت)

28.دکتر يار محمدي

« نيشابور»

1.سيد رشيد اعرابي مقدم ( فرماندار سابق نيشابور ، حاميان دولت)

2.سبحاني نيا(نماينده فعلي مجلس)

«سرخس و فريمان»

1- حسن عليپور (معاون برنامه ريزي استانداري خراسان)

2-سيد حسين حسيني(نماينده فعلي مجلس)

« تربت حيدريه، زاوه و مهمولات »

1.اخلاقي پور(فرماندار قبلي تربت حيدريه ، مشارکت)

2.محمدناصر توسلي زاده(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

3-حجه الاسلام رضايي(نماينده ولي فقيه در بنياد مسکن)

4-دکتر باستاني (دانشگاهي)

«فردوس و طبس»

1.محمدعلي عبدالله زاده(فرماندار سابق طبس)

2.محمد کريم عابدي( خلبان جانباز دفاع مقدس )

3.ماشا الله شکيبي(نماينده دوره ششم از فردوس و طبس)

4.عباس يعقوبزاده(کارشناس وزارت آموزش و پرورش)

«چناران و طرقبه»

1. ابراهيم گلمکاني (از مديران بهداشت و درمان استان خراسان)

2.محمد دهقان (نماينده فعلي مجلس ، تحول خواه)

«قوچان و فاروج»

1.عباس علي رستمي ( نماينده فعلي مجلس)

2.مهدي شوشتري (قاضي.جبهه متحد)

3.هادي شوشتري(کانديداي اصلاح طلبان)

4.فرامرز زينال پور(کانديداي اصلاح طلبان)

5.محمد رضا دشتي (قاضي )

6.دکتر موفق(پزشک )

7.دکتر کمالي (حاميان دولت)

«کاشمر »

1. حجه الاسلام طباطبايي ( عضو مستعفي شوراي شهر سوم و رئيس سابق دانشگاه آزاد کاشمر )

2.محمد رضا خباز ( نماينده مجلس ششم)

3.حسن عليزاده ( فرماندار اسبق بردسکن )

4.احمد بلوکيان ( نماينده فعلي کاشمر)

5.اسکندري ( مديرکل پيگيري هاي ويژه استانداري خراسان )

6.انبيائي

«خواف و رشتخوار »

1.پاکدل ( رئيس سابق شرکت برق)

2.دکتر عرب ( دادستان سابق خواف)

3.محمدرضا سجاديان ( نماينده فعلي خواف و رشتخوار )

«درگز»

1.حسن رزميان مقدم(نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

2.احمد پيرزاده (نماينده دوره چهارم مجلس ، جبهه دوم خرداد)

3.رسول مهرپرور(نماينده دوره ششم مجلس ، جبهه دوم خرداد)

4.حسين زاده ( نماينده دوره سوم مجلس ، جبهه دوم خرداد)

5.سليمان ناصرپناه (مسئول ستاد انتخاباتي احمدي نژاد ، حاميان دولت)

«سبزوار»

1.احمد بزرگيان (نماينده فعلي مجلس)

2.علي بروغني(کانديداي اصولگرايان)

3.حجه الاسلام عالمي(کانديد اصولگرايان)

4.حسن سيد آبادي(نماينده فعلي مجلس)

5.علي صادقي(همبستگي)

6.مرتضي خير آبادي(مشارکت)

«تربت جام و تايباد»

1.احمد خاص احمدي (نماينده فعلي مجلس)

2.غلامرضا اسداللهي (اصولگرا)

استان خراسان شمالي

«بجنورد،جاجرم،مانه و سملقان»

1.موسي الرضا ثروتي (نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.دکتر محمد پاک مهر

3.علي باقرزاده(کانديداي دوره هفتم مجلس)

4.صحراگرد (مدير کل اجتماعي سابق استانداري خراسان شمالي)

5.دکتر وحداني(عضو سابق شوراي شهر بجنورد)

6.حسيني (نماينده سابق مجلس)

7.محمود صميني (فرماندار سابق بجنورد ، اصلاح طلب)

8. مهدي شهرياري ( اصلاح طلب).

«شيروان»

1.دکترمحمد حسن پيرزاده(مديرکل اجراي احکام ديوان عدالت اداري)

2.دکتر داوريار(رئيس دانشگاه پيام نور شيروان)

3.محمدرضا حسين نژاد(فرماندارمستعفي چناران ، کانديداي حاميان دولت)

4.دکتر عبدالرضا عزيزي(مدير کل سابق بهزيستي خراسان شمالي)

5.دکتر رحماني ( قائم مقام سابق شوراي امنيت ملي)

6.مهندس علي عاکف

7.علي مصافي ( معاون سابق استانداري خراسان شمالي ، کانديداي اصلاح طلبان )

 

استان خراسان جنوبي

«قائنات»

1. حجه الاسلام ابوالقاسم مسعودي ( معاون دادستان مشهد)

2.موسي قرباني( نماينده فعلي قائنات ، حاميان دولت)

3.احمد توکلي(فرماندار سابق بيرجند ، اصلاح طلب)

«نهبندان و سربيشه»

1.سيد محمد صادق نيرومند(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.محمد علي اربابي(معاون اداري مالي دادگستري استان خراسان رضوي ، رايحه خوش خدمت)

3.مهندس صابري(مدير کل راه مستعفي خراسان جنوبي)

4.منصور تاجري(دانشگاهي)

5.مداح(دبير آموزش و پرورش)

6.دکتر خزائي (پزشک ، اصلاح طلب)

7.دکتر اعزازي (دانشگاهي)

8.شربت دار ( مشاور اقتصادي استاندار)

«بيرجند»

1.وحدتي ( فرماندار مستعفي بيرجند، رايحه خ.ش خدمت)

2. دکتر وحيده رئوفي فرد ( پزشک ، اصولگرا)

3.همايون نخعي نژاد(شهردار سابق بيرجند، معاون سابق عمراني شهرداري مشهد)

4.حجه الاسلام تابع(جبهه متحد)

5.سيد مهدي ايتي (نماينده دوره ششم ، اعتماد ملي)

6.دکتر تقي زاده ( دانشگاهي)

 

استان خوزستان

«اهواز »

1.سعيد سعدي (قاضي دادگستري ، کانديداي ميان دوره اي مجلس ، اصولگرا)

2.محمد جعفر فلسفي ( عضو ائتلاف 5+6 ، جبهه متحد )

3.عبدالله محبي (پاسدار بازنشسته ، جبهه متحد)

4.دکتر حيات ممبيني ( رييس سابق دانشگاه علوم پزشکي اهواز ، اصلاح طلب)

5.شبيب جويجري ( نماينده فعلي مجلس،جبهه متحد )

6.حميد زنگنه ( نماينده فعلي مجلس اصلاح طلبان)

7.ناصر سوداني ( نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)

8.عباس صمدي(بازنشسته سپاه ، عدالت و توسعه)

9.محمد رضا موالي زاده

10.سيد شريف حسيني ( اصلاح طلب )

11.خيريه نيسي

12.عبدالله طرفاوي (معاون سابق وزارت دفاع ، جبهه دوم خرداد)

13.ناصر قلي پور (ائتلاف بختياري ها)

14.دکتر شاکريان (عضو ائتلاف 5+6 ، جبهه متحد)

15.عبدالمهدي بخشنده (معاون سابق وزير جهاد کشاورزي ، مشارکت)

16.علي عماد

17.مهدوي (شهردار سابق اهواز، وفاق اسلامي)

18.سيد صادق رشيدي فر (اصولگرا)

19.شير مردي (ائتلاف بختياري ها)

«خرمشهر»

1.سيد عباس بحرالعلوم

2.مصطفي مطور زاده(نماينده فعلي مجلس )

3.ادريس پور (معاون سابق آموزش و پرورش خرمشهر)

4.موسي مطوري

5.عقيلي(پاسدار بازنشسته، حاميان دولت )

«آبادان»

1. عبدالله کعبي (نماينده فعلي مجلس)

2.کوثرنشان(مدير کل سابق ارشاد استان ، اعتماد ملي)

3.غلامرضا فيروزي ( معاونت سابق استانداري خوزستان ، اعتماد ملي)

4.ناصر اقبالي( رئيس مرکز آزمون دانشگاه آزاد)

5.سيد علي موسوي جرف ( دانشگاهي ، اصولگرا)

6.يونس محمدي ( نماينده دوره اول تا چهارم خرمشهر در مجلس)

7.محمد سعيد انصاري(نماينده فعلي مجلس)

8.محمد حسين بختياري ( اصولگرا)

9.فؤاد کريمي ( نماينده ادوار گذشته از اهواز)

10.فرحناز داوري

11. محمد گذاري (موتلفه)

12.سيد ذهاب هاشمي

13.احمد نجفي ( بازيگر سينما)

14.سيد حسين دهدشتي ( برادر امام جمعه آبادان ، رايحه خوش خدمت)

15.جواد سعدون زاده(نماينده فعلي مجلس)

16.عامر کعبي( کانديداي ادوار گذشته مجلس)

17.سيد علي بحريني مقدم ( شهردار سابق آبادان)

«انديمشک»

1.فريدون حسنوند (نماينده فعلي مجلس، اصولگرا)

2.حسين قلاوند (قهرمان ملي کشتي ، جبهه دوم خرداد)

3.عبدالرحمان مرادي پور

4.جهانبخش قلاوند (جبهه دوم خرداد)

5.عزيز الله جودکي

6.ماشاالله قلي کياني (جبهه دوم خرداد)

7.عبدالحسين کرکي

8.سيد رضا موسوي(پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)

9.عبدالحسين مختاري

«دشت آزادگان »

1.سيد نظام مولا هويزه (نماينده فعلي مجلس،حاميان دولت ، اصولگرا)

2.جاسم جادري(نماينده ادوار گذشته مجلس ، اعتماد ملي)

3.هاشم سواري (مشارکت)

«بهبهان»

1.ولي الله شجاع پوريان(نماينده فعلي مجلس)

2.سيد حاجي محمد موحد(نماينده فعلي مجلس از کهکيلويه)

3.ضرغامي(جبهه دوم خرداد)

4. دکتر فقهي(دانشگاهي ، مجاهدين انقلاب اسلامي)

5.ورزشي(شهردار سابق بهبهان ، جبهه دوم خرداد)

6.شاهرخ بهادر(جبهه دوم خرداد)

7.حقيقت(معاون سابق استانداري لرستان)

8.مدرس موسوي(پاسدار جانباز ، پزشک ، حاميان دولت)

9.دکتر سالاري (صدا و سيما)

10.علي قنبري(دانشگاهي، اصلاح طلب)

«ايذه و باغملک »

1.سيد هادي طباطبايي(نماينده فعلي مجلس)

2.عيسي قلي احمد نيا (نماينده دوره ششم مجلس ، اصلاح طلب)

3.قلي شيخي(نماينده دوره دوم مجلس ،کارگزاران)

4.سيد عباس موسوي(نماينده دوره سوم و پنجم مجلس)

5.محسن اورکي(فرماندار سابق باغملک و بهبهان ، اصلاح طلب)

6.اسمي پور( معاون سابق تأمين اجتماعي استان ، اصولگرا)

7.نوذر پور(معاون دهياري هاي وزرات کشور)

«دزفول»

1.سيد احمد آوايي (نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.غلامحسين کلولي (پاسدار بازنشسته، حاميان دولت)

3.سيد رضا بينا ( رايحه خوش خدمت)

4.سيد محمود رشيدي فر (معاونت برنامه ريزي پيشين وزارت تعاون)

5.جهانگير پورهنگ (توسعه ملي ايران اسلامي)

6.فرزاد زلفي (اعتماد ملي)

7.سيد علي صافي (حاميان دولت)

8.عليرضا چرخابي ( روزنامه نگار)

«ماهشهر»

1.کمال دانشيار ( نماينده فعلي مجلس)

2.ابوالقاسم فدعمي( فرماندار سابق شادگان)

3.حجه السلام صالحي (امام جمعه موقت)

4.سيد حسن اميري

5.عبدالکريم فدعمي ( فرماندار سابق ماهشهر)

6.حيات مقدم

7.کاظمي اصل ( دانشگاهي)

«شادگان »

1.مجيد ناصري نژاد ( نماينده فعلي مجلس)

2.عيسي مقدمي زاد

3.حسين بني اسد

4.امين کاظمي

«شوشتر»

1- حجه الاسلام ابراهيم ظاهري ( استاد حوزه و دانشگاه - اصول گرا)

2- سعيد ايزديان ( مدير كل بودجه وزارت راه و ترابري- منفرد )

3- محمدحسين رجبي ( كارشناس اداره راه وترابري شوشتر- منفرد)

4- حسين آقايي جنت مکان  (عضو هيأت علمي دانشگاه شهيد چمران اهواز ، منفرد)

5- حيدر سيدي ( رييس بنياد مسكن اهواز- منفرد )

6- سادات ابراهيمي ( امور فرهنگي نيروي انتظامي شوشتر - منفرد )

7- سيد محمد طاهر موسوي ( مدير مسوول روز نامه نور خوزستان - منفرد )

8 - مصطفي مقامي (دانشگاهي ، اصولگرا)

9.ولي زاده

 

استان زنجان

«زنجان ، طارم عليا»

1.رفعت بيات (نماينده فعلي مجلس)

2.سيد جلال حسيني(نماينده فعلي مجلس)

3.اسماعيل عزيزي

4.دکتر سنايي (رئيس دانشگاه آزاد اسلامي هشتگرد)

5 .دکتر سعداله نصيري

«ماه نشان»

1. مهندس رضاعبدالهي(اصولگرا)

2.خاتمي

3.عبدالله گنج خانلو ( فرماندار سابق ماهنشان)

4.جعفر مطهري (دبر هيأت موسس اتحاديه انجمنهاي اسلامي دانشجويان مستقل)

 

استان سمنان

«سمنان »

1.محمد علي غريب شايان ( عضو مستعفي شوراي شهر سمنان )

2.سيد طاهر طاهري ( نماينده ادوارگذشته مجلس از سمنان )

3.مصطفي کواکبيان ( حزب مردمسالاري )

4.فرهاد رهبر (رئيس سابق سازمان مديريت و برنامه ريزي ، مستقل )

5.باقري (شهردار سابق شاهرود)

6.حجه الاسلام هادي دوست محمدي (نماينده فعلي سمنان )

7.سيد جواد سيادتي(فرزند آآيت الله سيادتي)

8.حجه الاسلام علي سقاييان

9.راضيه حاجي سلطاني

«شاهرود»

1.کاظم جلالي (نماينده فعلي مجلس)

2.حجه الاسلام حسيني (مسئول سابق عقيدتي سپاه ، کانديداي اصولگرايان )

3.علي اکبر رجبي (رئيس سابق دانشگاه صنعتي شاهرود)

4.حجه الاسلام نوري شاهرودي ( اعتماد ملي )

5.سيد محمد حسيني (برادر حسيني شاهرودي نماينده اسبق)

6.حجه الاسلام غريب (پاسدار ، اصولگرا)

7.علي فروزش (رئيس دانشگاه پيام نور شاهرود)

«دامغان»

1.دکتر حسن سبحاني(نماينده فعلي مجلس، اصولگرايان مستقل)

2.ابوالفضل حسن بيگي

3.ميرزا بابا مشهدي نژاد

«گرمسار»

1.عبدالرضا ترابي(نماينده فعلي مجلس)

2.کاتب ( فرماندار پيشين ابهر ، حاميان دولت)

3.احمد رهبري (نماينده ادوار گذشته مجلس)

4.پرويز مير آخورلو (شهردار سابق گرمسار)

5.ابوالفضل ربيعي

استان سيستان و بلوچستان

«زاهدان»

1.دکتر حسينعلي شهرياري (نماينده فعلي مجلس )

2.حسيني (استاندار سابق ، مشارکت)

3.دکتر طباطبايي (رياست دانشگاه علوم پزشکي زاهدان، جبهه دوم خرداد)

4.دکتر بنداني (دانشيار دانشگاه کشاورزي )

5.موسي شه بخش (رياست سابق دانشگاه آزاد زاهدان)

6.پيمان فروزش (نماينده فعلي مجلس)

7.باقر کرد ( نماينده دوره ششم مجلس ، جبهه دوم خرداد)

8.فدا حسين مالکي (دبير کل سابق ستاد مبارزه با مواد مخدر ، حاميان دولت )

9.دکتر حسين کيخايي (مدير کل در هواپيمايي کشوري)

«زابل»

1.سيد حسن آقا حسيني طباطبايي(نماينده فعلي مجلس)

2.دکتر ابئالقاسم مختاري ( نماينده فعلي مجلس )

3.دکتر نورا (نماينده دوره پنجم مجلس ، اصولگرا )

4.دکتر نظر ده مرده (رئيس دانشگاه آزاد زاهدان، اصولگرا)

5.نامي ( معاون بازنشسته اداره اطلاعات استان)

6.شيخ غلامحسين جهان تيغ(جبهه دوم خرداد)

7.ساراني (کارشناس اداره اطلاعات زابل )

8.دکتر اشرافي (اصولگرا)

9.مير حسيني (اصولگرا)

«ايرانشهر و سرباز»

1.گل محمد بامري (نماينده فعلي مجلس)

2.پر بار (شهردار سابق ايرانشهر، جبهه دوم خرداد)

3.محمد هاديزاده(فرماندار مستعفي ايرانشهر)

« سراوان»

1.هدايت الله ميرمرادزهي(نماينده فعلي)

?.عبدالعزيز دولتي بخشان(نماينده دور پنجم)

?.عبدالعزيز جمشيدزهي(مدير سابق شبکه بهداشت و درمان)

?.حميد الدين يوسفي(معاون سابق فرماندار)

?.بهمن دهواري(رييس سابق شوراي شهرستان )

?. مهندس محمد جاسم بارانزهي( کانديداي فرهنگيان )

?. غلام افشاري( کارمند دادگستري)

?. امام بخش محمدي( رييس سابق شوراي شهر)

?.حميد درازهي( معاون سابق امور دام استان)

??.عبدالسلام بزرگزاده ( مدير کل سابق صنايع دستي)

??. محمد رفيع دهواري( رييس جهاد کشاورزي زابل)

??. غلام محمد جهانديده( نماينده دوره ششم)

 

استان فارس

«شيراز»

1.حجه الاسلام محمد هادي رباني (نماينده فعلي مجلس)

2.سيد حسن ذوالانوار(نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)

3.محمد نبي رودکي (نماينده فعلي مجلس ، توسعه ملي ايران اسلامي)

4.حجه الاسلام اسکندري(معاون سابق سازمان تبليغات اسلامي)

5.احمدرضا دستغيب (فرزند علي اصغر و مدير سازمان ملي جوانان، اصولگرا)

7.دکتر ضرغام صادقي (معاون مستعفي هلال احمر ، اصولگرا)

8.سبزواري (قاضي ، اعتماد ملي)

9.نبي زاده

10..معافيان (رئيس سابق سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ، کانديداي اصلاح طلبان)

11.کشکولي (رئيس سابق دادگستري نيريز )

12.نادر مرداني ( رييس دانشکده حقوق دانشگاه شيراز ، اعتماد ملي )

13.دکتر قادري ( شهردار سابق شيراز ، حاميان دولت )

14.دکترکريم زارع(معاون دانشگاه آزاد اسلامي)

15. مهندس حجازي(اصلاح طلب)

16.غلامرضا تاجگردون(معاون سابق سازمان مديريت و برنامه ريزي ، اعتماد ملي)

«ممسني»

1.علي احمدي ( نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا )

2.اميرحسين رشيدي ( بازنشسته سپاه )

3.سيد جعفر هاشمي (دبير آموزش و پرورش اصلاح طلبان)

4.عبدالرضا مرادي ( قاضي دادگستري)

5.حجت الاسلام ابوذر انصاري ( اصلاح طلبان )

6.عبدالوهاب محمدي ( اصلاح طلبان )

«کازرون »

1.شاهين محمد صادقي ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد )

2.مهندس بادآهنگ ( شهردار سابق مرودشت ، اصلاح طلبان )

3.اسفنديار دشمن زياري (منفرد)

4.مهندس هاشم خوشنام ( اصولگرا)

5.غريب فاضل نيا ( عضو هيئت علمي دانشگاه زابل )

«سپيدان »

1.غلامحسين برزگر (فروغي نيا ، کانديداي اصلاح طلبان )

2.علي مويدي ( نماينده فعلي مجلس )

3.احمدي ( فرماندار سابق سپيدان ، اصلاح طلبان )

4.سيد عنايت هاشمي ( مديرکل مستعفي اجتماعي استانداري و فرماندار سابق لار ، اصولگرا )

«فسا »

1.محمد حسين دوگاني آغچغلو ( اصولگرا )

«جهرم»

1.سيد جمال الدين ارجمند ( اصولگرا )

2.شجاعي (نماينده دوره پنجم شوراي اسلامي)

3.رضايي (شهردار سابق جهرم)

4.نور زاد (رئيس سابق آموزش و پرورش ، جبهه دوم خرداد)

5.سيد حجه الاسلام حسيني شهر خفري

«لامرد »

1.محمد علي حياتي(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.حجه الاسلام سيد رضي حسيني المدني(نماينده دوره سوم مجلس ، اصلاح طلب)

3.محمد راستي(فرماندار سابق لامرد ، اصلاح طلب)

4.سيد حبيب حسيني(امام جمعه سابق برازجان ، جبهه دوم خرداد)

5.سيد باقر موسوي (جبهه دوم خرداد)

6.يوسف صادقي(رئيس فرودگاه لار ، جبهه دوم خرداد)

7.عبدالله حسيني(مدير کل بنياد مسکن کهکيلويه و بوير احمد ، کانديداي اصولگرايان)

8.دکتر مقيمي(پزشک ، جبهه دوم خرداد)

9.حجه الاسلام سيد حسين احمدي(وکيل ، جبهه دوم خرداد)

«سروستان ،کربال و کوار»

1.زين العابدين طهماسبي سروستاني(نماينده فعلي مجلس)

2.روستا (نماينده دوره ششم مجلس)

3.کوهي(مسئول سابق بنياد شهيد)

4.زارع شيباني

5.دهقان(بازنشسته سپاه)

«فيروز آباد»

1.سيد يونس موسوي سرچشمه (نماينده فعلي مجلس)

2.قرباني (پاسدار بازنشسته)

3.تورج دهقان

4.اسماعيل رشيدي (کانديداي اصلاح طلبان )

5.حيدر عالي شوندي (کانديداي اصلاح طلبان)

6.هاشم زاده (شهردار سابق فيروز اباد ، جبهه دوم خرداد)

7.فريدوني (رئيس سابق آموزش و پرورش فراشبند ، اصلاح طلب)

8.عين الله عابدي ( دانشگاهي)

«آباده ، بوانات خرم بيد »

1.محمد جواد بخشي

2.سيد مهدي طباطبايي

3.سيد مجيد موسوي

4.عليرضا کياني

5.عليرضا طيبي

6.عليرضا فرود

7.دکتر مصلح

8.علي بيابانگرد

9. مهديه فرخي

10.علي عباسي

11.رحيم زارع

« داراب و زرين دشت »

1.عبدالمحمد رستاد (نماينده فعلي مجلس)

2.حسين زارع

3.سليمي (عضو شوراي شهر)

4.نبي احمدي (رايحه خوش خدمت )

5.اسکندر بهمني (مدير کل اقتصادي سابق استانداري فارس،جبهه دوم خرداد)

6.افشاري (اصلاح طلب )

7.صفدري پاباغي (دبير ، اصلاح طلب)

8.حجه الاسلام بابايي ( قاضي )

9.حسين محبي ( دبير ، مستقل)

10.ابوالقاسم عسگري ( رئيس شوراي شهر دوم )

«مرودشت »

1.شيروان بهمني (رئيس اداره تعاون روستايي)

2.عباس اورنگ( معاون سابق اداره کل بيمه هاي اجتماعي و در ماني کشور)

3.حبيب رشيدي ( نماينده ادوار گذشته مجلس)

4.حسن شبانپور (نماينده دوره ششم مجلس)

5.علي اکبر قبادي(نماينده فعلي مجلس)

6.زارع ( پاسدار )

7.علي همتي ( مدير کل سابق پست)

8.عبدالمجيد ايزدي

 

استان قزوين

«قزوين و آبيک و البرز»

1.قدرت الله عليخاني (نماينده فعلي مجلس از بويين زهرا و آوج،کانديداي اصلاح طلبان )

2.محمد عليخاني (نماينده فعلي مجلس از قزوين ، کانديداي اصلاح طلبان ، يا احتمالا از تهران )

3.عباس محمد دوست (کارمند وزارت نيرو ، حاميان دولت)

4.علي قنبري الموتي(مدير کل سابق پشتيباني وزارت کشور)

5.حسين مير باقري(مشاور استاندار قزوين ، حاميان دولت)

6.دکتر بهشتي سرشت(رئيس جبهه مشارکت قزوين ،کانديداي اصلاح طلبان)

7.داود محمدي (کانديداي دوره هفتم مجلس ، اعتماد ملي)

8.محمد فاضل الموتي (رئيس سابق آموزش و پرورش ، اعتماد ملي)

9.غلامحسن فرجي(کانديداي دوره هفتم مجلس ، حاميان دولت)

10.سيد ناصر قوامي (نماينده دوره ششم مجلس ، کانديداي اصلاح طلبان)

11.احمد سلوشي (رئيس سابق حوزه هنري قزوين)

12.سيد محمد حسين ابوترابي فرد ( نايب رئيس فعلي مجلس)

« بويين زهرا و آوج»

1.دکتر رضا صفر پور(قاضي)

2.دکتر علي ربيعي(مشاور رئيس جمهور سابق سيد محمد خاتمي ، کانديداي اصلاح طلبان)

3.مظفر آقا عليخاني(عضو اتاق بازرگاني صنايع و معادن ايران ، اصولگرا)

4.روح الله عباسپور(کانديداي دوره ششم مجلس ، حاميان دولت)

5.سيد علي آصف الحسيني( قاضي ، اصولگرا)

6.سيد رضا افتخاري(قائم مقام فدراسيون فوتبال)

7.مهندس غلامعباس آقا عليخاني ( نماينده دوره پنجم مجلس ، اصلاح طلب)

8.روح الله عباسپور(فرماندار مستعفي شهر صنعتي الوند)

«تاکستان»

1.امير طاهرخاني (کانديداي اصلاح طلبان)

2.رجب رحماني(نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)

3.بهمن طاهرخاني(رايحه خوش خدمت)

4.سيد حميد موسوي(منفرد)

 

استان کردستان

«سقز و بانه »

1.فخرالدين حيدري (نماينده فعلي مجلس)

2.دکتر اميد قادري(مدير سابق شبکه بهداشت بانه)

3.احمد عزيزي (عضو شوراي شهر دوم سقز)

4.سعدي نقشبندي(مدير جهاد کشاورزي سابق بانه)

5.محمد قدمي(کارمند جهادکشاورزي بانه)

6.چيا صالحي باباميري(عضو شوراي شهر دوم سقز)

7.دکتر خليل سعيد پور(پزشک)

8.احمد فيضي(دبير آموزش و پرورش)

9.علايي(نماينده دوره ششم ، جبهه دوم خرداد)

10.ثريا عزيز زاده

11.نعمت زاده (نماينده دوره پنجم مجلس ، اعتماد ملي)

 

استان کرمان

«کرمان و راور»

1.محمد علي کريمي (استاندار سابق کرمان ، فرمانده سابق بسيج بندر عباس و سيرجان،ارزشي)

2.سيد حسن خوشرو (نماينده دوره ششم مجلس ، کانديداي اصلاح طلبان)

3.محمد رضا خوش کيش (مدير بيمه کارآفريني استان کرمان ، اصولگرا)

4.حجه الاسلام عرب پور (رئيس سازمان تبليغات اسلامي ، پيروان خط امام و رهبري)

5. غلامرضا کرمي (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

6.دکتر ناهيد افتخار (عضو سابق شوراي شهر ، مشارکت)

7.دکتر فدايي(معاون عمراني استانداري ،کانديداي اصلاح طلبان)

8.بتول نامجو (عضو دوره دوم شوراي شهر ، همسر دوست علي دبير هيئت دولت )

9.سيد محمد دعايي (کانديداي کارگزاران ، تهران يا کرمان )

«جيرفت و عنبرآباد»

1.حجه الاسلام علي زادسر (نماينده فعلي مجلس)

2.حجه الاسلام طارم (امام جمعه سابق جيرفت ، اصولگرا)

3. کمالي پور

4.دکتر اسلام پناه (کانديداي اصلاح طلبان)

5.بختيار مجاز (روزنامه نگار ، جبهه متحد)

6.دکتر فرخي (نماينده دوره ششم مجلس ، اعتماد ملي)

7.عارفي(جبهه متحد)

«بافت »

1.محمد آقاجاني(رئيس دانشگاه ازاد سيرجان ، اصولگرا)

2.صلاح الدين شمس الديني(بازنشسته سپاه ، اصولگرا)

3.احمد پيش بين (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

4.پژمان (رئيس سابق شوراي شهر بافت ، اعتماد ملي)

5.بختياري(کانديداي اصلاح طلبان)

6.محمد اسلامي(رئيس سابق آموزش و پرورش)

7.رحمت الله دادور(رئيس سابق شوراي شهر ، دانشگاهي)

8.خانم رفيع پور ( بخشدار مرکزي سابق بافت ، اصلاح طلب)

«سيرجان و بردسير»

1.حسن پور (شهردار سابق سيرجان ، اصولگرا)

2.دکتر پور ابراهيمي (کانديداي اصلاح طلبان)

3.حجه الاسلام سيد احمد حسيني (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

4.زرگر باشي (کانديداي اصلاح طلبان)

5.محمد ايران نژاد (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)

«رفسنجان»

1.حسيني (معاون سابق حقوقي و امور مجلس وزارت علوم ،کانديداي اصولگرايان)

2.محمد مهدي انصاري (فرماندار سابق رفسنجان ، جبهه دوم خرداد)

«کهنوج»

1.مختار وزيري (نماينده فعلي مجلس)

2. حجه الاسلام اميري (امام جمعه مستعفي کهنوج)

«زرند و کوهنبانه»

1.حسين اميري خامکاني (نماينده فعلي مجلس)

2.حجه الاسلام جعفري

3.حجه الاسلام مطهري (نماينده ادوار گذشته مجلس)

«شهر بابک»

1.سيد مصطفي هاشمي ريسه (نماينده فعلي مجلس)

 

استان کرمانشاه

«کرمانشاه»

1.بهروز همتي (استاندار سابق خراسان شمالي)

2.جهانبخش اميني (نماينده فعلي مجلس)

3.سيد عبدالعلي کيميايي (رئيس سابق سازمان مسکن و شهرسازي ، اصولگرا)

4-اسماعيل ططري

«اسلام آباد غرب»

1.حشمت الله فلاحت پيشه(نماينده فعلي مجلس)

2.مهندس صفري(جبهه متحد)

3.ماشاالله حاتمي (جبهه متحد)

«کنگاور و هرسين»

1.سيد جواد زماني (موتلفه)

2.ارسلان رضايي(قاضي ، منفرد)

3.حسن سليماني(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

«قصر شيرين ، سرپل ذهاب ، گيلانغرب »

1.حشمت الله جاسمي (نماينده فعلي مجلس)

2.احمد احمدي

3.همت بيگ مرادي

4. حشمت الله پرواز

5.ماشاللله پروانه

6.لطف الله پرندين

7.فرهاد تجري

8.فتح الله حسيني

9. علي امين بيگي

10.رضا جمشيدي

11.مهرداد سهامي

12.بابک سيد محمدي

13.احمد عباسي

14.ولي فقيرنواز

15.علي مير کرمي

16.بهروز کياني

17.عليرضا گودرزي

18.کرم محمدي

19.حميد رضا مجردي

 

استان کهکيلويه و بوير احمد

«کهکيلويه»

1.منطقيان (رئيس اداره فرهنگ و ارشاد سابق ، مشارکت )

2.عليرضا دهقان (مجري اخبار ورزشي تلويزيون)

3.لاهوتي (رئيس سابق دانشگاه پيام نور دهدشت ، اعتماد ملي)

4.حجه الاسلام بزرگواري(نماينده ولي فقيه در دانشگاه ياسوج )

5.حجه الاسلام اندرزيان (نماينده ولي فقيه در دانشگاه)

6.علي مژده اي (قاضي ، حاميان دولت)

7.بيت الله حسيني

8.دانشي

9.فياض بخش

10. هوشنگ عليبازي

«گچساران ، باشت»

1.علي مراد جعفري ( نماينده فعلي مجلس )

2.سيد قدرت الله حسيني ( اصولگرا )

3. احمد خورشيدي ( رايحه خوش خدمت )

4. هادي زارع پور(جبهه دوم خرداد)

5.غلامرضا تاجگردون (معاون سابق سازمان مديرت کشور )

«بوير احمد و دنا »

1.ستار هدايت خواه ( نماينده فعلي مجلس )

2.عبدالمجيد ارجمندي(حزب خدمتگزاران)

3.غلام محمد زارع (جبهه دوم خرداد)

4.غريب پور (جبهه دوم خرداد)

5.مکي عليزاده (جبهه دوم خرداد)

6.غفاري (جبهه دوم خرداد)

7.علي مندني پور (جبهه دوم خرداد)

8.مقدم (جبهه دوم خرداد)

9.محمد نيک نژاد

«دهدشت »

1.حجه الاسلام مير محمدي

 

استان گلستان

«گرگان »

1.سيد سبحان حسيني(نماينده فعلي مجلس)

2.دکتر رضا جلالي (دانشگاهي)

3.علي اصغر احمدي

استان گيلان

«رشت»

1.هاجر تحريري نيک صفت (نماينده فعلي مجلس)

2.دکتر مظفر نامدار(دانشگاهي،اصولگرا)

3.محمد جلوه (دانشگاهي،اصولگرا)

4.علي آقا زاده (فرمانده سابق سپاه گيلان،حاميان دولت)

5.جبار کوچک نژاد(مدير سابق آموزش و پرورش گيلان ، حاميان دولت)

6.محمد علي علوي (رايحه خوش خدمت)

7.زبردست(حاميان دولت)

8.رمضانعلي صادق زاده (نماينده فعلي مجلس)

9.احمد رمضانپور (نماينده دوره ششم مجلس ، مشارکت)

10.فياض زاهد (اعتماد ملي)

11.روشنک سياسي (کارگزاران)

12.حاجي پور(معاون سابق فرماندار رشت، جبهه دوم خرداد)

13.سروش اکبرزاده(جبهه دوم خرداد)

14.سهيلا مدارايي (جبهه دوم خرداد)

15.کيوان محمدي(حزب اعتدال و توسعه)

16.الياس حضرتي(نماينده سابق رشت، اعتماد ملي)

17.سارنگ(جبهه دوم خرداد)

«رودبار»

1.فرامرز گلشني(نماينده ادوار گذشته مجلس،جبهه دوم خرداد)

2.سيد ابوالحسن مغزن موسوي (نماينده سابق مجلس ، دانشگاهي)

3.عطاالله حکيمي(نماينده فعلي مجلس)

4. صمد مرعشي(کارمند کميته امداد،جبهه دوم خرداد)

5.مهرداد چگيني(رئيس دانشگاه آزاد آستارا)

7.قرباني(بازنشسته سپاه،جبهه متحد)

8.حجه الاسلام حسيني

9.مهندس نصري (مدير کل سابق منابع طبيعي گيلان)

10.محمد گلي کليشمي(منفرد)

«تالش ، رضوانشهر، ماسال»

1.بهمن محمد ياري(نماينده فعلي مجلس)

2.عسگراسلام دوست (نماينده ادوار گذشته مجلس ، جبهه دوم خرداد)

3.نعمت الله اصلاني(وکيل ، اصولگرا)

4.دانش تيموري(دانشگاهي)

5.علي خندستاني(وکيل، اصولگرا)

6.اسماعيل حسن زاده(رئيس شعبه يک دادگستري رشت)

7.سيروس شفقي(شهردار سابق تالش)

8.سيد مجتبي عرفاني(نماينده ادوار گذشته مجلس)

9.غلامرضا هاتفي(نايب رئيس سابق شوراي اسلامي شهر رشت ، جبهه دوم خرداد)

10.دکتر عليرضا جباري

11.نيکخو(جبهه دوم خرداد)

12.عزيز پور عزيزي

13.شادپور شيرزاد

14.فدايي رجبي (اهل تسنن)

«فومن، شفت»

1.ناصر عاشوري قلعه رودخاني(نماينده فعلي مجلس)

2.مصطفي حائري فومني

3.رسول جماعتي (نماينده دوره ششم مجلس، مشارکت)

4.زهرا نظري (عضو شوراي شهر دوم )

5.محمد رضا شفيعي (نماينده ادوار گذشته مجلس)

6.حجت جعفر زاده (عضو شوراي شهر شفت)

7.حبيب اشرافي

8.محسن صادق زاده(جبهه دوم خرداد)

«آستارا»

1. دلق پوش (معاون سابق ارشاد استان گيلان)

2.عليرضا نعمتي(فرمانده سابق سپاه ، جبهه متحد)

3.صفر نعيمي(پاسدار بازنشسته،اصولگرا)

4.شاپور مرحبا(نماينده فعلي مجلس)

5.سيد تقي بادوام

6.شهرام ترک پور

«صومعه سرا»

1.حسن جوادي (فرماندار سابق صومعه سرا، جبهه دوم خرداد)

2.محمد تقي رنجبر(نماينده ادوار گذشته مجلس، موتلفه)

3.سيد کاظم دلخوش اتابري(نماينده فعلي مجلس)

4.قاسم رمضانپور(نماينده ادوار گذشته مجلس، مشارکت)

5.مير شمس الدين جلالي چمني

6.عليرضا قريب پور

7.داوود نعمتي

8.مير شمس مومن زاده(معاون سابق فرماندار ، جبهه دوم خرداد)

9.ابراهيم مسافري

«رودسر و املش»

1.اسدالله عباسي(نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

2.علي اکبري(کانديداي دوره هاي پنجم و ششم مجلس)

3.محمد زارع(موتلفه)

4.دکتر صادق محبوبي(رئيس سابق هيئت کشتي گيلان)

5.دکتر فخيمي (رئيس سابق مرکز بهداشت رودسر)

6.حجه الاسلام صديق (رايحه خوش خدمت)

7.حجه الاسلام رضا مظفري (کانديداي جريان دوم خرداد)

8.کمال محمد بيگي (فرمانده بسيج اصناف شمال تهران )

9.عزت الله تقواييان (مشارکت)

10.مژگان نوري (شهردار سابق املش ، جبهه دوم خرداد)

11.محمد عليجاني ( مدير حراست شرکت پارس خودرو)

12.علي طاهري فرد( کارشناس وزارت آموزش و پرورش )

13.حسين بادفر(رييس اولين دوره شوراي اسلامي شهر ، جبهه دوم خرداد )

14.دکتر حسن زاده ( کانديداي دوره هفتم مجلس ، روانپزشک )

15.مهدي فرض پور ماچياني ( دانشگاهي )

16کاظم کسرايي ( شهردار سابق رحيم آباد ، جبهه دوم خرداد )

17.خانم رضايي فر ( دکتراي حقوق )

18.حسن کهن روز (دانشگاهي )

19.همت شاه نظري ( مدير گروه در سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور )

20.بابک شعبان نژاد (فرمانده اسبق يگان حفاظت سازمان ميراث فرهنگي گيلان )

«لاهيجان»

1. ايرج نديمي(نماينده فعلي مجلس)

2.علي زلفا (اصولگرا)

3.نيک فر(رايحه خوش خدمت)

4. علي محرر (مدير کل سابق چاي شمال)

5.دکتر احمديان(معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي ، اعتماد ملي)

6.يعقوب قاسمي (معاون سابق سپاه سياهکل ، اصولگرا)

7.حميد کريم حديثي(دبير آموزش و پرورش)

9.محمود سابق هميشگي (نماينده سابق تهران ، جمعيت ايثارگران)

10.بهمن يعقوبي

11.مدامي(اصولگرا)

«لنگرود»

1.عبدالکريمي(حاميان دولت)

2.صيقلي(نماينده ادوار گذشته مجلس)

3.محمد بندرچي(موتلفه)

4.محمدعلي حيدري شلماني (نماينده فعلي مجلس)

5.عيسي مولايي(حاميان دولت )

6.فرهاد لاهوتي

7.محمد دهگان (معاون فرماندار –دوم خرداد)

8- نصرت نادم (مديركل پست بانك تهران -دوم خرداد)

9- شيخيان (كارشناس وزارت راه و ترابري )

10- ابراهيم زماني

11- دكتر حبيب ا... اسدي (رئيس سابق آموزش پرورش و هلال احمر –جبهه دوم خرداد)

12- محمد اخوان (فرماندار سابق شهرستانهاي رودسر و آستارا –مشاركت )

13- سيد علي موسوي (مدير مسئول نشريه گلبانگ گيلان )

14- رضا محمدي

15-يوسف مهموم (باسابقه هاي مدير كل بازرسي تعزيرات آرد و نان كشور و فرماندهي چندين گردان هاي كشور در دورانهاي گذشته )

«آستانه اشرفيه»

1. دكترکيانوش صادق دقيقي(نماينده فعلي مجلس)

2 محمد .پاک نعمت (مدير و موسس مدرسه غير انتفاعي -جبهه متحد)

3. نادر رسولي(پزشک پاسدار)

4.نادر محمد دوست (پاسدار بازنشسته ، جبهه متحد)

5.عليرضا غلامي (فرماندار سابق لنگرود ، اصلاح طلب)

6.حسن شاخصي (نماينده سابق آستانه -اصلاح طلب)

7.رمضان سيرتي

8.محمد علي رمضاني (پاسدار بازنشسته ، جبهه اصلاحات)

9- يونس رنجكش (روزنامه نگار )

10- كامل خيرخواه (دودورنماينده مردم لا هيجان – اصولگرا)

11- جهانبخش رضاپور

12-رضا صالح (نماينده دوره ششم –مشاركت)

13- عليرضا غلامي (فرماندار سابق –دوم خرداد)

14- رضا پرستش

«بندر انزلي»

1. هادي حق شناس(نماينده فعلي مجلس)

2.اميد عزيزي(رايحه خوش خدمت)

3.حسن خسته بند(نماينده دوره ششم ، اعتدال و توسعه)

4.شجاع (نماينده ادوار گذشته مجلس)

5-ميرشمس الدين پورباقري (دانشگاهي)

6-محمد نادم (كارشناس ايران خودرو ،جبهه دوم خرداد)

7- محمد صالح سري بازاري

8-اميد نوروزي

9- علي شير افكن

10- سيد محمد پيشوايي

 

استان لرستان

«خرم آباد»

1.قدرت الله ايماني (نماينده فعلي مجلس)

2.غلامرضا محمدي (قهرمان کشتي ، مربي تيم ملي)

3.ابراهيم آقامحمدي (دريکوند)(مديرکل حراست دانشگاه تهران ،کانديداي جبهه متحد)

4.محمد محرابي(عضو شوراي شهر دوره اول و دوم ، اصولگرا)

5.محمد رضا ملک شاهي (رئيس مستعفي آموزش و پرورش استان ، موتلفه)

6.نور محمد فردي بيرانوند(فرماندار سابق ايذه و باغملک)

7.حاج رحيم رحيم نسب (پاسدار بازنشسته)

8.شجاع دريک وند (فرماندار سابق خرم آباد ، اصلاح طلب)

9.ناصر غلامرضايي(عضو مستعفي شوراي سوم شهر ، اعتماد ملي)

10.حجه الاسلام عزيزي (اصولگرا)

11.علي حيدر اميري

12.علي صلاح ورزي(عضو شوراي شهر دوم خرم آباد)

13.نصرت الله جهاني چگيني(عضو شوراي شهر اول و دوم خرم آباد ، کانديداي اصلاح طلبان)

14.فتح الله حسنوند(نماينده فعلي مجلس)

15.حميد رشيدي (مدير مدرسه ، مشارکت)

16.هادي احمدي

17.خانم عابديني

«ملاوي و پلدختر»

1.سيد محمد مهدي شاهرخي(نماينده فعلي مجلس)

2.دکتر باهر (دانشگاهي)

3.حميد مرادي (فرماندار سابق)

4.دکتر هدايت ايماني

«دورود و ازنا»

1. حسين گودرزي (دانشگاهي ، اصولگرا)

2.حسين پاپي (نماينده فعلي مجلس)

3.غلامرضا عبدالوند(نماينده ادوار گذشته مجلس ، اعتماد ملي)

4.مسعود فرهيخته(دبير آموزش و پرورش ،اصلاح طلب)

5.حجه الاسلام سيد مهدي موسوي

6.فولادوند

7.غلام جمالي (رئيس آموزش و پرورش شهرستان ، جبهه دوم خرداد)

8. عزت الله دهقان (نماينده ادوارگذشته مجلس ، اصولگرا)

9.محمد بختياري (اصلاح طلب)

« بروجرد »

1.علاء الدين بروجردي (نماينده فعلي مجلس)

2.محسن يحيوي (نماينده فعلي مجلس ، جامعه مهندسين )

3.نظام اسلامي (نماينده دوره ششم )

4.ارجمند عباسي (فرماندار سابق بروجرد ، اصلاح طلب)

5.هادي مقدسي (کارمند وزارت کشور ، منفرد)

6.حسن کره رودي

7.سراب نشين

8.گودرزي (کارمند آموزش و پرورش

«سلسله و دلفان »

1.دکتر علي باقر طاهري نيا ( معاون دانشگاه بوعلي همدان)

2.محمد محمدي (نماينده ادوار گذشته مجلس)

3.علي آل کاظمي ( نماينده ادوار گذشته مجلس)

4.گودرز زماني ( قاضي)

5.ربيع صادقي

6.عالي رستمي ( مدير کل سابق کميته امداد)

 

استان مازندران

«ساري»

1.حجه الاسلام عبدالله زماني معروف به مفيد زماني (قاضي ، اصولگرا)

2.عشوري

3.يوسف نژاد

4.احمد حسين زادگان (فرماندار سابق ساري )

5.ابولقاسم روحي سرخکلايي (نماينده فعلي مجلس)

6.سيد رمضان شجاعي معروف به اسحاق (مدير کل صدا و سيما ساري)

7.حجه الاسلام عبدالحميد عبدالاحد

8.سيد جمال علوي سنگ چشمه

9.جعفر قربانپور

10.اسماعيل يزداني

11.داريوش عزيزي

12.مهدي احمدي فولادي

13. دکتر ابراهيم صفري

«بابل»

1.حسينعلي قاسم زاده ( نماينده فعلي مجلس )

2.محسن نريمان (نماينده دوره ششم مجلس )

3.حجت الاسلام کيانژاد(رييس عقيدتي سياسي ناجا)

4.علي اکبر ناصري (نماينده فعلي مجلس )

5.کريم نژاد (دبير آموزش و پرورش )

6.زماني (دبير آموزش و پرورش )

7.علي کريمي فيروزجايي( کانديداي دوره ششم مجلس )

8.دکتر رحمت الله قلي پور (دانشگاهي)

«نوشهر و چالوس»

1.انوشيروان محسني بند پي (نماينده فعلي مجلس)

2.منوچهر بحري ( مدير عامل اتحاديه دامداران مازندران )

3.نعمت الله پوستين دوز

4.حجه الاسلام احمد رضا خزائي

5.قاسم احمدي

«بهشهر و نکا»

1.سردار مقيمي (اصولگرا،جبهه متحد)

2.عبدالهاشم يعغوبي(وکيل)

3.علي اصغر رحماني خليلي

4.علي محمد شاعري

«رامسر و تنکابن»

1.جعفر قلي راهب ( نماينده فعلي مجلس)

2.فرج الله جهاندار

3.فرخ الدين صابري

«بابلسرو فريدونکنار»

1.حجت الله روحي ( نماينده فعلي مجلس)

2.رحمت الله قلي پور

«آمل»

1.محمد تورنگ(رئيس مرکز اطلاع رساني پليس در دوران قاليباف ، اصولگرا)

2. يوسفيان ملاا(نماينده فعلي)

2.سيد محمد ابراهيميان ( حاميان دولت)

«قائمشهر»

1.ولي رعيت (نماينده فعلي مجلس)

2.عزت الله اکبري (نماينده ادوار گذشته مجلس،اصولگرا )

3.دكتر محمد علي داداشي( رياست كميته مطالعات حقوق سياسي مركز پژوهش هاي مجلس)

4.ميکائيل فرج پور

5.علي اکبر قرباني

6.غلامرضا گرزين

7.نبي الله حبيبي

8.رمضانعلي ملک

9.احمد اردشيري لاجيمي

 

استان مرکزي

«اراک و کميجان»

1.عباس رجايي ( نماينده فعلي مجلس )

2.سيد احمد لطفي (شهردار سابق اراک ، اصولگرا)

«محلات و دليجان»

1.سيد حسن عباسي (نماينده فعلي مجلس)

2.محمد جلالي (مديرکل سابق منابع طبيعي ، حاميان دولت)

3.محمد اميني(کانديداي اصلاح طلبان)

4.عليرضا سليمي(حاميان دولت)

5.حبيبي (منفرد)

6.مجيد خليلي (منفرد)

«شازند»

1.محمود احمدي بيقش (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا )

2. قاسم عزيزي (نماينده فعلي مجلس )

3.مهندس فتحي

«خمين »

1.بهرام حبيبي ( نماينده فعلي مجلس )

2.سيد امرالله موسوي ( معاون پارلماني دانشگاه پيام نور ، نماينده دوره ششم ، حاميان دولت )

3.حسين مقيمي ( معاون سابق عمران وزارت کشور ، اصلاح طلب )

4.محمد عظيمي (عضو شوراي شهر دوم)

5.دکتر رستمي

6.ميترا  عبادي

7.حسين لطفي

8.دکتر توکلي

9.مهندس صالحي

«ساوه و زنديه»

1.حسين اسلامي(نماينده فعلي مجلس )

2.محمد مهدي امامي ناصري

3.شهلا ميرگلو بيات(پزشک)

«تفرش-فراهان- آشتيان»

1.حسين محمدي(دانشگاهي)

2.سپاسي

3.بهمن اخوان

4.بابايي

5.مجيد گودرزي

 

استان هرمزگان

«بندرعباس،حاجي آباد ، قشم و ابو موسي»

1.محمد آشوري تازياني (نماينده فعلي مجلس)

2.غلام عباس زائري (نماينده ادوار گذشته ، جبهه متحد)

3.شهريار مشيري (نماينده فعلي مجلس)

4.علي دير باز (نماينده فعلي مجلس)

5.سيد مصطفي ذوالقدر(نماينده ادوار گذشته ، اعتماد ملي)

6.امين فرج زاده (شهردار سابق بندر عباس ، اصولگرا)

7.احمد حبيبي(نماينده دوره ششم مجلس)

8.ابراهيم اميني(فرماندار سابق بندر عباس ، اصلاح طلب)

9.رئوفي(مدير کل سابق ارشاد ، اعتماد ملي)

10.علي قتالي(منفرد)

«بندر لنگه و بستک»

1.سيد عبدالله حسيني (نماينده فعلي مجلس)

2.احمد جباري(رئيس هيئت نظارت شهرستان ، حاميان دولت)

3.دکتر زارعي(رئيس بيمارستان بندر لنگه)

«ميناب ، رودان و جاسک»

1.علي معلمي پور (نماينده فعلي مجلس)

2.سيد علي مير خليلي(نماينده ادوار گذشته ، جبهه متحد)

3.سيد عبدالکريم هاشمي(مدير کل طرح و برنامه استانداري ، اصولگرا)

4.حجه الاسلام ابراهيمي(حاميان دولت)

 

استان همدان

«همدان»

1.حميد رضا حاجي بابايي(نماينده فعلي مجلس)

2. نظري ( معاون رئيس شوراي شهر سابق همدان )

3.دباغ ( عضو شوراي شهر )

4.حجه الاسلام حسني حلم

5. خرم ( استاندار چند دوره قبلي همدان )

6.زبردست ( استاندار قبلي همدان)

7.حجازي ( رئيس شوراي شهر سابق همدان )

8.ابراهيم كارخانه اي (نماينده فعلي مجلس ، کانديداي حاميان دولت)

9.امير عفراتي (عضو اسبق شوراي شهر همدان )

10.دکتر شريف زادگان (وزيررفاه در دولت خاتمي)

11.طاهايي (استاندار سابق استان مرکزي ، اردبيل و سمنان)

12.سردار همداني( حاميان دولت)

13.مهدي شريفيان (اعتماد ملي)

4.مجيد مختاري دوست (کانديد اصلاح طلبان)

15.دکتر غلامي (رئيس پيشين دانشگاه همدان)

16.سيدکاظم اکرمي(وزير آموزش و پرورش دولت شهيدرجايي،عضو مجلس خبرگان قانون اساسي)

17.حجه الاسلام حسيني(مديرکل مستعفي ارشاد)

«تويسركان »

1.محمد بيات ( كانديداي جريان اصلاحات )

2. سيد جعفر كيايي

3.امام علي عبدالمالكي ( فرمانده سابق سپاه تويسرکان )

4.شهريار طاهرپور

5.مرتضي فضل علي ( نماينده فعلي تويسرکان )

6.محسن ترکاشوند( نماينده دوره ششم مجلس)

7.سيد حاتم ذوالفقاري

«ملاير»

1.بيژن شهبازخاني ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه دوم خرداد )

2.علي ربيعي(قاضي ديوان عدالت اداري ، اصولگرا)

3.محمد کاظمي (کانديد اصلاح طلبان )

4.حسن زماني ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد )

5.کاووس توکلي(سردار بازنشسته سپاه )

6.امين حسين رحيمي (قاضي دادگستري)

7.آريايي نژاد (پزشک عضو سابق شوراي شهر سامن)

8.حجه الاسلام عبداللهي (رئيس سابق حوزه علميه)

9.علي نعمت چهاردولي(معاون سابق آموزش و پرورش)

10.حسن وفايي ( کارمند ديوان محاسبات)

«بهار و کبودر آهنگ»

1.پور مختار(پاسدار بازنشسته ، ايثارگران)

2.يعقوبي (نماينده ادوار گذشته مجلس)

3.فاضل همداني (نماينده ادوار گذشته مجلس)

4.جعفري ( فرماندار سابق کبودر آهنگ)

5.توسلي(ديپلمات وزارت خارجه)

6.علي محبي (آزاده ،وکيل دادگستري،دانشگاهي)

7.همتي (رئيس کل سابق بيمه مرکزي)

8.دکتر هزاوه اي(دانشگاهي،اصولگرا)

9.اميرحسين اصغري(کارشناس ارشدفرهنگي وزارت خارجه)

«اسد آباد»

1.بهرامي (نماينده فعلي مجلس)

2.صفايي(نماينده ادوار گذشته مجلس، کانديداي اصلاح طلبان)

3.سرمدي (رئيس سابق شوراهاي اسلامي استان همدان، اصولگرا)

4.دکتر رنجبر (پزشک ، کانديداي ادوار گذشته مجلس)

5.بهروز نعمتي

«نهاوند»

1.طاهري (مدير کل صدا وسيما اراک)

2.دكتر مهدي سنايي ( مدير گروه مطالعات روسيه وشرق اروپا در دانشگاه تهران عضوهيئت علمي دانشگاه تهران و1-رئيس سازمان فرهنگي منطقه اي اكو 1384ميباشد)

3.محمد تقي کاوياني پور (نماينده فعلي مجلس)

 

استان يزد

«يزدو صدوق»

1.حجه الاسلام سيد محمد تقي محصل همداني (نماينده فعلي مجلس از مهريز و بافق ، جبهه متحد)

2.حجه الاسلام سيد مهدي صدر الساداتي(جبهه متحد اصولگرايان)

3.حجه الاسلام سيد محمد رضوي (نماينده دوره ششم يزد ، اعتماد ملي)

4.مهندس کلانتري (استاندار پيشين ، کانديداي اصلاح طلبان )

5.مهندس شايق( شهردار سابق يزد ، اصولگرا)

«اردکان»

1.محمد رضا تابش (نماينده فعلي مجلس ،جبهه دوم خرداد)

2.دکتر فرزان (پزشک ، اصولگرا)

3.بهجتي ( پسر امام جمعه سابق ،جبهه متحد)

4..مهدي ناظمي(جبهه متحد)

5.مهندس کلانتري(شهردار سابق اردکان ، دانشگاهي)

6.دکتر محيطي (رئيس سابق دانشگاه پيام نور اردکان)

7.دکتر رزم آور (پزشک)

«مهريز ، بافق ، ابرکوه و خاتم»

1.حجه اسلام ابويي (مشاور استاندار سابق)

«تفت و ميبد»

1.سيد جلال يحيي زاده (نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.حسينعلي فلاح (فرماندار سابق يزد ، کانديداي اصلاح طلبان )

+ نوشته شده در  دوشنبه 1386/10/24ساعت 10:18 بعد از ظهر  توسط رضاتائب  |